Встановіть кордони з певною метою!

Встановіть кордони з певною метою!

Надійся на Господа всім своїм серцем, а на розум свій не покладайся! Пізнавай ти Його на всіх дорогах своїх, і Він випростує твої стежки. – Приповісті 3:5-6

Виробити в собі такі риси, як здержливість і дисциплінованість, а також встановити певні кордони й обмеження у своєму житті ― це чи не найважливіші моменти життя кожної людини. Життя, в якому взагалі немає дисципліни ― це неконтрольоване життя. Для нашого з вами захисту Боже Слово встановлює необхідні обмеження. Воно дозволяє нам певні речі, і, звісно, попереджає, чого краще не робити чи уникати, щоб завжди бути у безпеці.

Нам, християнам, іноді починає здаватися, що жити на межі ― це так захоплююче. Ми отримуємо задоволення від самої думки: «Так! Це про мене! Я постійно живу на межі!» Останнім часом подібне ставлення до життя стало вкрай популярним. Але, щиро кажучи, Бог не хоче для нас такого життя, бо, живучи на межі, у нас не лишається шансів на помилки.

На будь-якому шосе існують обмежувальні смуги ― по одній з кожного боку і ще одна в центрі. Ці лінії встановлюють межі для нашої безпеки під час руху по шосе. Перетнувши одну з бокових смуг на дорозі, ми обов’язково потрапимо у канаву. Якщо ж пересічемо смугу посередині дороги, то це може призвести навіть до загибелі. Ці лінії нам подобаються, адже вони захищають нас від небезпеки. Те саме стосується і нашого особистого життя. Встановлюючи здорові межі, кордони й обмеження у власному житті, ми почуваємося набагато краще і маємо мир Божий у серці.

Найголовніше в процесі встановлення життєвих кордонів ― це постійне звернення до Божого Слова, в якому Бог описує всі ті межі, що неодмінно мають бути у кожному житті. Дозвольте Богові щодня спрямовувати ваші стежки.


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я визнаю, що в моєму житті мають бути певні обмеження. Коли сьогодні я читатиму Твоє Слово, відкрий мені, будь ласка, як встановити Твої здорові кордони й межі у моєму житті.


Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon