Відкиньте страх і йдіть за Святим Духом

Відкиньте страх і йдіть за Святим Духом

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Не бійся (адже тобі нема чого боятися), з тобою бо Я, і не озирайсь (навколо у жаху та неспокої), бо Я Бог твій! Зміцню Я тебе в труднощах, і тобі поможу… – Ісая 41:10, АМР

Цей уривок зі Святого Письма — велике підбадьорення й нагадування про те, що ми повинні бути сміливими й відважними у Святому Дусі. Так, не варто щось робити, перебуваючи за межами Божої волі або не підпорядковуючись Його графіку. Проте, коли Бог рухається, ми не повинні боятися переміщатися за Ним. Сатана приносить страх у наш розум і емоції, тоді як Дух Святий намагається вести нас у новому напрямку. Диявол хоче використати страх для того, щоб завадити нам рухатися вперед із Богом.

У книзі Ісаї 41:10 читаємо заклик: «Не бійся (адже тобі нема чого боятися), з тобою бо Я». Коли ви чогось лякаєтеся, жахаєтеся й прагнете бути вільними від страху, рано чи пізно настане час, коли вам доведеться, замість тікати від нього, зустрітися з ним віч-на-віч. А для цього просто візьміть за руку Ісуса й визнайте Його постійну присутність поруч із вами. Не бійтеся — Він повіки з вами.

Дозвольте мені сьогодні підбадьорити й надихнути вас: перебуваючи на життєвому роздоріжжі, все одно не припиняйте руху вперед. Замість стояти в розпачі, візьміть Бога за руку й почніть іти вперед. Пам’ятайте: Господь бажає врятувати вас від будь-яких ваших страхів!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну йти за Тобою, хоч би куди Ти мене повів. Допоможи мені, будь ласка, бути сміливим і відважним, завжди рухаючись вперед за Тобою.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon