Відкрийте своє серце

Відкрийте своє серце

І закапали сльози Ісусові… —Іван11:35

Багато людей просто не здатні відчувати благочестивих емоцій, бо пережили в минулому стільки болю й розчарувань, що їхні відчуття просто “відключилися”. Люди, які довгий час відмовлялися щось відчувати, бояться знову переживати якісь емоції, бо всі їхні спогади, пов’язані з ними, сповнені суцільного болю. Однак за бажання знову наповнити своє життя благочестивими емоціями, рано чи пізно нам доведеться розібратися з минулими ранами й болем. Дозволь ми собі знову відчувати певні емоції, і це пом’якшить наше затверділе серце. Однак для цього нам дійсно знадобиться багато терпіння й повна готовність співпрацювати з Богом.

Попри весь біль, хай яким жахливим він був, попри всі страждання, хай скільки вам їх завдали, прийміть рішення не жити у в’язниці затверділого серця. Останнє лише допоможе вам уникнути симптомів вашого болю, проте не усуне його справжньої причини. Затверділе серце не захистить вас у майбутньому від болю, але позбавить здатності чути голос Бога. Таке серце — це аж ніяк не Божа ідея; Господь створив нас таким чином, щоб могли мати певні відчуття. Як сказано в наведеному вище вірші, навіть Ісус плакав. Між нами кажучи, щоразу, дозволяючи собі відчувати певні емоції, ви стаєте вразливими й можете постраждати. Але зауважу, все буде зовсім не так, як раніше, бо тепер Ісус — найвидатніший в історії людства Цілитель — мешкає у вашому серці. Навіть коли хтось завдасть вам болю, Він буде поруч і подбає про вашу душевну рану.

Наостанок, якщо ви повністю “відключили” свої емоції, то маєте зрозуміти певний факт: таким чином ви поставили під загрозу свою здатність чути Божий голос. Отже, відкрийте своє серце для Господа. Попросіть Бога пом’якшити його й зцілити вас, щоб і далі бути спроможними чути Його голос, насолоджуватися спілкуванням із Ним.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Звівши мури, щоб не дозволити людям проникнути у ваше життя й завдати вам болю, ви самі опинитеся по інший бік цих стін у в’язниці, яку самі для себе й збудували.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon