Відшукайте радість

Відшукайте радість

Серце радісне — (наче гарні ліки, і веселий розум) добре лікує…– Приповісті 17:22, АМР

Хочете почути кумедну історію? У мене їх безліч, і з’являються вони завдяки подіям із мого звичайного, повсякденного життя. Звісно, мені як прямому учаснику тих подій було не до сміху, та зараз я рада, що сьогодні можу з них добряче попосміятися.

Прикладом, мені аж ніяк не було весело, коли не вдавалося нормально вкласти своє волосся, так щоб воно залишалося на своєму місці. Та побач ви, що я з ним виробляла, то неодмінно почали б реготати. Також мені було зовсім не до смішків, коли я пробувала шити одяг, а людям, яким довелося його носити ― і поготів. Колись мене неабияк дратувало, коли Дейв у крамниці жбурляв у мене через полицю паперові рушники, та зараз я усвідомлюю, що він, хоч би чим займався, завжди вмів трохи повеселитися. Без сумніву, я дуже рада, що навчилася згадувати оттакі ситуації і відшукувати в них щось сміховинне.

Звісно, я розумію, що не все у нашому житті є веселим і приємним, та, як на мене, нам усім потрібно навчитися трохи більше радуватися і забавлятися. Запевняю вас, що, міркуючи над цим кожного дня цілеспрямовано, ви обов’язково знайшли б бодай одну мить, яка принесла б радість, або над якою пізніше можна було б качатися зо сміху.

Бог прагне, щоб Його діти хоча б час від часу веселилися. В Біблії читаємо: «Серце радісне добре лікує». По-моєму, нам усім потрібна щоденна порція здорового сміху, а часом і декілька порцій на день. Не вагаючись скажу, що неможливо отримати передозування радістю!

Тож, моя порада вам: кожного дня почніть свідомі пошуки того, що викличе у вас усмішку або змусить посміятися… і обов’язково поділіться з кимсь своєю усмішкою чи кумедною історією, осяявши день цієї людини радістю!


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, у Твоєму Слові сказано, що радісне серце добре зцілює, наче якісні ліки. Дякую Тобі за те, що допомагаєш мені знаходити у житті радість і веселощі!


Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon