Візьміть на себе відповідальність

Візьміть на себе відповідальність

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Блаженний (щасливий, такий, що має добру вдачу, достойний заздрості) той муж, що його Ти дисциплінуєш та повчаєш, о Господи, і з Закону Свого навчаєш його (підкріплюєш і навчаєш, як він може) зберігати спокій у годину лиха, аж поки (неминуче) не викопана буде яма безбожному… – Псалом 93:12-13, АМР

Коли життя чи інші люди розчаровують нас, то саме на нас лежить відповідальність завжди лишатися непохитними й не припиняти руху до виконання Божого покликання для нашого життя.

Згадайте, про що йдеться в Псалмі 93:12-13. Хочу звернути вашу увагу, що в ньому не сказано, буцімто Бог нас заспокоїть. Ми можемо прочитати, що Він дасть нам силу й навчить тримати себе в стані спокою. Нам варто діяти в партнерстві з Богом. Його завдання — наділити нас здатністю зберігати спокій, тоді як від нас залежить, наскільки відповідально ми до неї поставимось і зможемо її використати.

Слово «відповідальність» означає «достойно відповідати, або реагувати, на здатність, яку ми маємо». Безвідповідальна людина завжди хоче, аби Господь усе зробив замість неї, тоді як вона в цілковитій бездіяльності лише керується своїми почуттями. Проте не слід дозволяти нашим почуттям командувати парадом. Проголосіть сьогодні: «Я більше не збираюся себе жаліти!» Запевняю, зрештою ваше самопочуття неабияк покращиться, коли ви, замість уникати відповідальності, приймете рішення й почнете самі відповідати за свої вчинки.

Бог обов’язково подбає про вас, але не виконуватиме вашої частини угоди замість вас. Він надає вам цю можливість. І дозволю собі ще раз наголосити: Він не виконуватиме вашої частини угоди замість вас! Тож кидаю вам виклик: устаньте, візьміть на себе відповідальність і почніть співпрацювати з Богом, якщо прагнете благословенного життя, що Він приготував для вас.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, у Твоєму Слові сказано, що Ти дав мені можливість завжди зберігати спокій. Я приймаю цю істину вже сьогодні. Я не дозволю своїм почуттям керувати моїм життям. Натомість я візьму на себе відповідальність і почну на все реагувати так, як Ти цього від мене очікуєш.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon