Гарантовано!

Гарантовано!

(Той Дух,) Який (мешкає в нас,) є завдаток нашого спадку (як первородних від Бога, гарантія, обіцянка, передчуття нашого спадку), на викуп здобутого, (а також радісне очікування того часу, коли ми повністю запануємо в ньому) на хвалу Його слави! —До Ефесян 1:14, АМР

Святий Дух є нашою гарантією всього доброго, що має відбутися в нашому житті. Я часто повторюю, особливо коли відчуваю, що Святий Дух мене переповнює: “Це так чудово, що я навіть не можу собі уявити тієї слави, свідками якої ми станемо, опинившись у повноті Божої присутності”. Уявіть, якщо зараз ми маємо доступ лише до 10 відсотків (розмір типового завдатку) всього належного нам як Божим спадкоємцям, то що ми відчуємо, коли дійсно опинимося в Божій славі й побачимо Боже обличчя! Адже там більше не буде жодних сліз, ніякого горя й смерті! Повірте, я в захваті від таких думок!

Згідно з Посланням до Ефесян 1:13–14, ми запечатані Святим Духом. А відтак Він гарантує, що ми дійдемо до кінця свого земного шляху в повній безпеці й неушкоджені жодним руйнуванням. Отже, ми станемо свідками того дня, коли людство нарешті буде звільнене від гріха і його наслідків. Тільки подумайте про це: Святий Дух мешкає в серці нас і зберігає нас аж до дня, коли ми нарешті увійдемо в місце Божого відпочинку, тобто опинимося не в могилі, а на небесах — у Божій присутності!

Святий Дух здійснює дивовижні вчинки для нас просто тут і зараз. Він звертається до нас, веде за Собою, допомагає нам і навчає, дає мудрі поради й силу для виконання захоплюючого Божого плану для нашого життя. Він багато чого робить. Та, попри всю дивовижність нашого земного життя, воно є лише передчуттям того, що на нас очікує попереду. Затямте, ми отримали від Бога аванс, та в майбутньому на нас чекає щось неймовірніше й дивовижніше!


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Годі турбуватися, адже спадок, який ви маєте отримати від Бога, йде в комплекті з повною гарантією.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon