Говоріть із Богом про те, Який Він чудовий

Говоріть із Богом про те, Який Він чудовий

Господи, Боже батьків наших! Чи ж не Ти Бог на небесах? І Ти пануєш над усіма царствами народів, і в руці Твоїй сила та міць, і немає такого, хто б став проти Тебе! —2 Хронік 20:6

Коли у царя Йосафата виникла проблема, він пішов із нею до Господа. Але, прийшовши до Нього, цар не почав висвітлювати свою проблему. Найперше, про що заговорив Йосафат, — це була хвала Господу. Цар почав прославляти Бога, говорити з Ним про те, Який Він чудовий і неповторний. Так і ми, замість розповідати Господу про свої проблеми й труднощі, маємо говорити з Ним про Нього й про те, Який Він прекрасний. Розкажімо Богові від щирого серця про те, Який Він неймовірний, як Він добре ставиться до нас, скільки прекрасного Він зробив для нас у минулому і як багато всього завдяки Своїй величі може ще зробити в майбутньому. Прославивши Бога, віддавши Йому всю честь і хвалу, таким чином вклонившись Йому, ми можемо починати вести розмову про свою проблему.

Зізнаюся щиро, є кілька людей, які телефонують мені лише тоді, коли стикаються з проблемами. По правді, мене це дуже ображає, адже відчуваю, що цікавлю їх не я сама, а тільки те, що я можу для них зробити. Я впевнена, з вами теж таке відбувалося, і ви так само почувалися. Ці люди можуть вважати себе моїми друзями, та насправді ніколи ними не були. Звісно, друг пізнається в біді, але по суті друзі існують не лише для того, щоб допомогти, або зарадити, у скруті. Зі справжніми друзями можна розділити й радісні миті життя. Тому не слід постійно розмовляти зі своїми друзями лише про свої проблеми, турботи й клопіт. Підбадьорюйте їх, говоріть, що цінуєте їх, підтримуйте їх своїми словами й учинками — покажіть їхню значимість у вашому житті.

Насамкінець, коли сьогодні проводитимете час із Богом, не забудьте першочергово поговорити з Ним про те, Який Він прекрасний, і скільки всього чудового Він зробив для вас. І тільки потім починайте згадувати про всі свої проблеми й труднощі. Пам’ятайте, що Авраам був другом Богові. Я теж хочу бути Його другом і вірю, ви також. Господь — не лише Той, Хто вирішує наші проблеми; Він має бути для вас найціннішим і найдорожчим у житті.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Поговоріть із Богом про те, Який Він чудовий, перш ніж почнете розповідати про себе й свої справи.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon