Господи, навчи мене молитися

Господи, навчи мене молитися

І сталось, як молився Він у місці одному, і коли перестав, озвався до Нього один із Його учнів: Господи, навчи нас молитися. —Лука 11:1

Одна з найголовніших, найважливіших молитов, проголосити які спроможна людина, звучить так: “Господи, навчи мене молитися”. Причому наголос потрібно робити не на слові: “Господи, навчи мене молитися”. Під наголосом має бути слово: “Господи, навчи мене молитися”. Бачте, недостатньо просто знати щось про молитву; потрібно дізнатися й зрозуміти, як саме молитися, — тобто говорити з Богом і слухати Його. Ми повинні робити це як люди, що перебувають у близьких і живих стосунках із Богом, Якому моляться. Хоча існують певні принципи молитви, що стосуються всіх, хто молиться, кожен із нас є унікальною особою, і тому Бог може спонукати нас молитися й спілкуватися з Ним незвичайним, унікальним і особливим чином. До речі, у моєму житті був час, коли я відвідувала багато “молитовних семінарів”, а потім намагалася копіювати під час власних молитов слова й фрази, почуті від інших людей, коли ті молилися. Однак, врешті-решт я усвідомила, що Бог має індивідуальний план для мене особисто — навіть стосовно того, як говорити з Ним і слухати Його, щоб мої молитви були почуті й максимально ефективні. Я просто мала зрозуміти, в чому саме цей план полягає. Тож я стала молитися так: “Господи, навчи мене молитися”. І уявіть, Бог відповів на мою молитву неймовірним чином, що значно вдосконалило моє молитовне життя.

Отже, за бажання мати більш глибокі, тісні, сповнені сили стосунки з Богом завдяки молитві, я принагідно раджу вам почати втілення в життя цього бажання зі слів: “Господи, навчи мене молитися”. Він відповість вам, і дуже скоро ви відчуєте неймовірну свободу у своєму молитовному житті, оскільки воно стане вкрай ефективним. Так Бог почне вести вас до здійснення унікального, чудового, свіжого плану, складеного саме для вашого життя.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Попросіть Бога навчити вас молитися.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon