Господь багато чого має сказати

Господь багато чого має сказати

Багато є й іншого, що Ісус учинив. Але думаю, що коли б (докладно) написати про все те зокрема про кожне, то й сам світ не вмістив би написаних книг! —Іван 21:25, АМР

Господь бажає багато чого відкрити нам, Своїм дітям. Якщо ми хочемо, аби здатність чути Божий голос стала невід’ємною частиною нашого життя, то маємо бути слухняними, коли Він до нас звертається. Щоразу, отримуючи слово від Бога й підкоряючись Йому, ми стаємо більш чутливими до Його голосу, що, у свою чергу, допомагає нам краще зрозуміти Його серце.

Взоруючи на досвід, можу запевнити, що ми маємо можливість бути, як мені подобається казати, “вічними студентами”. Отож я щодня прагну дізнаватися про щось нове. Наше життя з Богом — це постійна подорож. Вона є надзвичайно динамічною, і тому нам потрібно постійно чути Божий голос і прислухатися до спонукань Його Духа. Святий Дух бажає навчити вас чогось сьогодні й щодня. Не читайте Біблію лише для виконання свого щоденного обов’язку — звертайтеся до неї з бажанням дізнатися щось, чого раніше не знали. Святий Дух — наш незмінний Учитель. Я вірю, що Він має для нас дещо особливе на кожен день життя, тож нам просто конче потрібно відкрити своє серце й прислухатися до Його слів. Отож нехай ця молитва передає бажання вашого серця: “Боже, я хочу ще більше пізнати Тебе й Твої шляхи. Також я маю бажання негайно Тобі коритися, коли щось мені скажеш”.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ви постійно дізнаєтеся щось нове й зростаєте в Христі. Отож оцінюйте своє життя: дивіться на те, як далеко ви вже дійшли, а не тільки зважуйте, скільки ще доведеться пройти.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon