Господь — ваша сила

Господь — ваша сила

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

…Зміцняйтеся Господом (і черпайте силу у вашому союзі з Ним); сповнюйтесь безмежною могутністю сили Його! – До Ефесян 6:10, АМР

Усім нам слід чітко усвідомити, що план сатани для кожного християнина полягає в тому, щоб виснажити його, стомити, зробити змарнілим і пригнобленим. У книзі Даниїла 7:25 описується видіння пророка Даниїла, в якому чітко сказано: «І він… пригнобить святих Всевишнього». Але Бог прагне, щоб завсіди ви були сповнені ентузіазму.

У Посланні до Римлян 8:37 Господь дає християнам чудову обітницю: «Але в цьому всьому ми більш ніж переможці (все перемагаємо) Тим, Хто нас полюбив» (АМР). «Більш ніж переможці» означає, що ще до того, як у нашому житті виникають неприємності, ми вже знаємо, хто на ділі здобуде перемогу. Мені це подобається, а як щодо вас?

У своєму серці ми заздалегідь можемо прийняти рішення хоч би що підтримувати близькі стосунки з Богом за допомогою молитви і Його Слова. Безперечно, сила Його обіцянок постійно допомагатиме нам і зміцнюватиме нас. Близькість із Богом породжує сильних християн, які можуть повністю виснажити і врешті здолати диявола!

Ніколи не сумнівайтеся і будьте завжди впевнені у Божій силі. Не бійтеся життєвих випробувань, які можуть зробити воїнів стомленими, а святих — виснаженими. Зміцняйтеся Господом і могутністю Його сили.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, Ти єдиний є моєю силою. Я не дозволю сатані виснажити мене або стомити, зробити мене змарнілим і пригнобленим християнином — я завше буду сильним завдяки близьким стосункам із Тобою.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon