Гіркота заважає чути Бога

Гіркота заважає чути Бога

Усяке подратування, (і гіркота,) і гнів, (і ревність,) і лютість, (і нетерплячість,) і крик, (і образи, і сварка,) і лайка, (і злі слова, і образливі чи богохульні вислови, і скандал, і боротьба) нехай будуть взяті від вас разом із усякою злобою, (підступом, нечистотою або принизливою поведінкою). —До Ефесян 4:31, АМР

Відчуття гіркоти по відношенню до Бога — це вірна перешкода, що завадить вам чути Його голос. Кожного разу, коли відчуття гіркоти, болю й розчарування намагається проникнути у ваше серця, відмовтеся від нього. Дуже часто диявол намагається переконати нас у тому, що ми — єдині, кому зараз важко. Я не хочу, аби ви сприйняли мої слова як повну відсутність співчуття, та все одно, попри жахливі проблеми, які можуть виникнути у вашому житті, хтось інший вже переживав щось подібне або навіть гірше у минулому.

Колись на мене працювала жінка, яку покинув чоловік після тридцяти дев’яти років, прожитих у шлюбі. Він просто пішов, залишивши їй записку. Для неї це була справжня трагедія! І я надзвичайно пишалася нею, коли за кілька тижнів вона прийшла до мене з проханням: “Джойс, будь ласка, моліться за мене, щоб я не озлобилася на Бога. Сатана дуже сильно спокушає мене, намагаючись переконати в тому, що мій гнів на Нього цілком виправданий. Та я не можу цього допустити. Він — єдиний Друг, Який у мене залишився. Мені Він дуже потрібен!”

Варто зазначити, що гіркота намагалася пустити корені в серці цієї жінки, бо все в її житті відбулося зовсім не так, як хотілося. Отже, коли нас кривдять, мусимо усвідомити, що кожна людина має свободу вибору, і нам не сила її контролювати — навіть за допомогою молитви. Ми можемо молитися про те, щоб Бог звернувся до людей, які завдали нам болю; ми можемо прохати Його, щоб Він спонукав їх чинити правду, замість кривди, але, врешті-решт, навіть Бог не в змозі вплинути на їхнє рішення. Якщо від чийогось вибору, чийогось рішення нам стає боляче, то не варто звинувачувати в цьому Бога, впускаючи у своє серце гіркоту й розчарування по відношенню до Нього.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Зазнавши від когось кривди, не звинувачуйте в цьому Бога. Адже Він — ваш найкращий Друг.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon