Дар віри

Дар віри

А іншому (дається дивовижна) віра тим же (Святим) Духом. —1 до Коринтян 1:9, АМР

Я вірю, що деяким людям у конкретних випадках Бог дає дар віри — наприклад, під час небезпечної місіонерської подорожі чи в будь-якій іншій складній ситуації. Рухаючись у цьому дарі, люди можуть з легкістю повірити в надзвичайну Божу дію, тоді як іншим це здасться неможливим. Вони беззастережно вірять у те, що могло б злякати чи навіть повністю нажахати когось іншого.

Людина з даром віри має бути дуже обачною, щоб не почати сприймати інших людей, що не мають такого дару, як узагалі маловірних. Адже варто зазначити, що коли дар віри проявляється в житті людини, Бог наділяє її надзвичайною мірою віри, щоб завдяки цьому, попри все, здійснити Свій власний план у її житті. Господь може використовувати таку людину для підтримки чи підбадьорення інших, але вона має залишатися скромною й дякувати Йому за дар, що отримала. У Посланні до Римлян 12:3 сказано: “Через дану мені благодать (незаслужену Божу ласку) кажу кожному з вас (не оцінювати себе надто високо й) не думати про себе більш, ніж належить думати… але думати скромно, (тверезо,) у міру віри, як кожному Бог наділив”.

Насамкінець скажу, що Бог завжди даватиме нам віру, потрібну для здолання всього, з чим доведеться зіткнутися. Проте дар віри робить людину надзвичайно хороброю й відважною. Отож кожен, хто рухається в цьому дарі, має бути чутливим і усвідомлювати, що ця сміливість є даром від Бога, а відтак подяки гідний тільки Він.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Будьте вдячні Богові за віру, яку Він дає, адже саме вона сприяє вам у подоланні будь-яких труднощів, що трапляються на вашому життєвому шляху.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon