Дбайте про своє тіло

Дбайте про своє тіло

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо дорого куплені ви (високу ціну заплачено за вас й викуплено в Його власність). Отож прославляйте та величайте Бога в тілі своєму. – 1 до Коринтян 6:20, АМР

Дехто з нас і досі не навчився любити своє тіло, належним чином дбаючи про нього. Змінити це ми можемо, усунувши три найбільші перешкоди на нашому шляху до здорового способу життя.

Невміння дбати про своє тіло. Хибні звички в плані харчування, брак інформації про здорове харчування й ресторани швидкого харчування — все це неабияк заплутало людей стосовно питання, що ж насправді є правильним харчуванням, як почати вживати корисні продукти й не переїдати.

Наше сприйняття власного тіла викривлене ЗМІ й рекламою. З усіх боків нам нав’язують недосяжні так звані ідеали краси, тоді як ожиріння стає настільки розповсюдженим явищем, що вже практично вважається нормою. Ми повинні переоцінити своє ставлення до того, як має виглядати здорова людина.

Майже ніхто в наш час не займається спортом. Ми створили так багато зручних речей, що у нашому світі майже не лишилося місця для занять фізкультурою й спортом. Без нагальної потреби ми навіть уже не ходимо пішки! Та насправді наше самопочуття і благополуччя багато в чому залежать від нашого фізичного здоров’я.

Якщо вам заважають ці перешкоди, то прийміть рішення вже сьогодні не дати ворогові взяти гору й перемогти вас. Господь наказує нам піклуватися про власне тіло й тому завжди допоможе нам виконати доручення, які Сам дає. Через те прийміть рішення вже сьогодні довіритися Богові й почати вести більш здорове життя.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну вшанувати Тебе тим, що піклуватимуся про власне тіло й вестиму здоровий спосіб життя. Я вірю, що завдяки Твоїй силі, яка діє в мені, моє життя зможе і обов’язково зміниться на краще.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon