Де ж Бог?

Де ж Бог?

Шукайте Господа, доки можна знайти Його, (розпитуйте про Нього й вимагайте Його присутності у своєму житті, бо вона належить вам і є життєво потребою;) кличте Його, (допоки) Він близько! —Ісая 55:6, АМР

Повірте, упродовж усіх тих років, що я присвятила служінню, мене часто питали: “Чому я не відчуваю Божої присутності?” Зізнаюся щиро, я й сама неодноразово ставила собі це питання.

Як відомо зі Святого Письма, Святий Дух не тікає від нас і не покидає нас щоразу, коли наше поводження якимсь чином Його ображає (див. До Євреїв 13:5). Насправді, Він раз і назавжди приймає рішення бути з нами поруч і допомагати у розв’язанні наших проблем. Тож не обманюйтеся — Він не залишить вас безпорадними посеред труднощів. Ні, Святий Дух ніколи не покидає нас, та іноді Він наче “ховається”. Я часто кажу, що іноді Бог починає грати в хованки зі Своїми дітьми. Часом Він ховатиметься від нас доти, доки врешті-решт не почнемо сумувати за Ним так сильно, що вирішимо пристрасно Його шукати. При цьому Святий Дух обіцяє: шукаючи Його, ми обов’язково Його знайдемо (див. 1 Хронік 28:9; Єремія 29:13).

Бог у Своєму Слові неодноразово наказує нам шукати Його — шукати Його обличчя, Його волі і Його покликання для нашого життя. Слово “шукати” також означає “прагнути, переслідувати й гнатися за кимось або чимось усією своєю міццю”. Біблія також закликає нас шукати Бога зранку, наполегливо й старанно. Не шукаючи Господа і Його лиця, ми пожинатимемо самі розчарування. Пошуки Бога — це те, у чому Він наказує нам брати участь і до чого нас закликає; вони є важливою й невід’ємною частиною наших із Ним стосунків, життєвою необхідністю для нашого духовного росту. Отож скажіть Богові, який Він для вас важливий, адже без Нього навряд чи ви на щось спроможні.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Вшановуйте Бога сьогодні й щодня, прохаючи Його брати участь у всіх сферах і подіях вашого життя.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon