Джерело вашої сили

Джерело вашої сили

Моя сила та пісня Господь, і Він став на спасіння мені! Це мій Бог, і прославлю Його, Він Бог батька мого, і звеличу Його! —Вихід 15:2

Уявіть собі, ми повинні бути схожі на Мойсея та Ізраїльтян, про яких читаємо в наведеному вище вірші. До речі, хочу підкреслити, що Бог не лише дав їм силу (як Він це робив упродовж усього Старого Заповіту), але й Сам став їхньою Силою. У Першій книзі Самуїла 15:29 автор називає Бога “Силою Ізраїлю”, його Славою. Бачте, був такий час, коли Ізраїльський народ знав, що Бог є його силою, однак, з часом забув про це. Щоразу, коли Ізраїльтяни забували цю життєво важливу істину, їхні дії ставали нерішучими, непевними, що врешті призводило до їхньої поразки — життя цього народу перетворювалося на суцільний безлад. Однак, ніби спам’ятавшись, вони поверталися до Бога як до джерела своєї Сили й Слави, відтак все у їхньому житті починало налагоджуватися й змінюватися на краще.

Навіть не вважаючи Бога своєю Силою, ви все одно маєте прийняти цю істину за вірою. Кожен свій день я починаю зізнанням Богові в тому, що без Нього не спроможна ні на що; в тому, що цілковито й повністю покладаюся на Нього, прохаючи підкріпити мене й наділити силою. Іноді Господь підкріплює нас за допомогою слова підбадьорення або вказує нам напрямок, в якому потрібно рухатися. Він наділяє нас силою через слова мудрості й розуміння на нашу адресу. Також Господь дає нам фізичну силу, наповнюючи наше тіло надприродною енергією, коли ми втомлені або виснажені. І найцікавішим є те, що від Нього ми отримуємо здатність розбиратися з неприємними людьми і розв’язувати надважкі ситуації.

Отже, довіряйте Богові: замість намагатися робити все самотужки, дозвольте Йому бути вашою Силою. Можливо, на вас покладається багато людей, проте ви зможете їм зарадити лише тоді, коли самі складете надію на Бога й довіритеся Йому. Прийміть Його сьогодні за вірою як джерело своєї Сили — ви будете вражені, яких результатів з легкістю ви зможете досягти у своєму житті.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Нехай Бог буде вашою силою.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon