Дивіться на Ісуса

Дивіться на Ісуса

(Відверніться від усього, що вас відволікає, і дивіться) на Ісуса, на Начальника (й Джерело нашої віри, Якому належить першість у тому, у що ми віримо, і також на) Виконавця (нашої віри, Який доводить її до зрілості й досконалості). —До Євреїв 12:2, АМР

Багато з того, що ми хочемо й повинні знати про Божу волю, чітко представлено на сторінках Його записаного Слова. Проте нам не уникнути деяких конкретних питань, відповідей на які неможливо знайти у Святому Письмі. Молячись про щось, стосовно чого не знаходжу чіткого пояснення в Божому Слові, чи стикаючись із питанням, щодо якого не можу знайти конкретного розділу чи вірша в Біблії, я починаю молитися так:

“Боже, я хочу цього, але також усім серцем прагну виконати Твою волю, а не свою власну. Тож якщо зараз не дуже слушний час для виконання мого прохання, або я прошу про щось таке, чого Ти не хочеш мені давати, то, будь ласка, нехай я цього й не отримаю. Амінь”.

Знаєте, у нас може виникнути емоційне бажання здійснити щось, на наш погляд, дуже схоже на Божу волю для нашого життя. Однак, почавши діяти, ми розуміємо, що це, виявляється, лиш гарна ідея, яку без Божої допомоги нам нізащо не втілити в життя. Але Бог не зобов’язаний виконувати щось, чого Він не розпочинав. Ми можемо молитися про всі проєкти, якими займаємося, але немає жодного сенсу сердитися на Бога, якщо Він вирішить не завершувати їх замість нас. Він не зобов’язаний завершувати те, що від початку не було Його задумом! Тож пильнуйте й будьте дуже обачні, щоб попросту не розпочинати чогось тільки тому, що воно вам здається доброю ідеєю. Гарні замисли зазвичай є ворогом того найкращого, що Бог має для нас. Отримавши якусь ідею, не поспішайте братися за її реалізацію. Краще вам спочатку порадитися з Богом щодо неї: перш ніж почати діяти, оцініть, чи має ваш дух внутрішнє свідоцтво стосовно втілення цього задуму в життя.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Переконайтеся, що ваші добрі ідеї насправді від Бога — тільки тоді починайте діяти!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon