Дисципліна принесе Божий мир у ваше життя

Дисципліна принесе Божий мир у ваше життя

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Усяка кара в теперішній час не здається потіхою, але смутком, та згодом для навчених нею приносить мирний плід праведности! – До Євреїв 12:11

Надто багато речей у цьому світі намагається відібрати в нас наші й так обмежені ресурси: увагу, енергію й час.

Раніше я постійно скаржилася Богові на свій перенасичений і постійно забитий графік. Пам’ятаю, я плакала перед Ним: «Боже, як взагалі комусь може бути по силах робити те, що доводиться робити мені?» А потім я збагнула: я сама створила власний розклад, і, звісно, ніхто, окрім мене, не може його змінити! Мені не треба було сидіти і, просто марнуючи свій час, мріяти, аби все було інакше, бо пусті мрії самі по собі нічого не здатні змінити. Бог відкрив мені очі й звелів дисциплінувати себе, що, у свою чергу, мало допомогти мені спростити життя й зробити його радіснішим. Вам теж доведеться вдатися до цього, якщо бажаєте трохи уповільнити темп свого життя й зробити його менш гарячковим. Попросіть Святого Духа про допомогу. Він може направити й підказати, які обов’язки вам варто залишити у своєму житті, а від яких слід відмовитися.

Скоріш за все, спочатку вам буде нелегко, особливо якщо ніколи раніше, в минулому, ви себе не дисциплінували. Та винагорода, обіцяна нам Господом за дисципліну, відданість і здержливість, варта будь-яких зусиль. За Біблією, ці якості приносять мирний плід праведності. Почніть дисциплінувати себе вже сьогодні, й досить скоро ви будете насолоджуватися тихим і мирним життям, приготованим для вас Богом.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я прагну мати мирний плід праведності, дати який мені може тільки дисципліна. Коли я відчуваю спокусу взяти на себе надто багато зобов’язань, допоможи мені трохи вповільнити темп свого життя й довершувати тільки ті діла, до яких мене Ти спонукаєш.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon