Добрий Пастир

Добрий Пастир

Я Пастир Добрий, і знаю (й можу розпізнати) Своїх, і Свої Мене знають (і пізнають). —Іван 10:14, АМР

Здатність чути, як Бог звертається до нас, є нашим правом і привілеєм як віруючих людей. Господь наділяє нас прозорливістю, щоб ми спромоглися розпізнати Його голос серед усіх інших оманливих голосів. Він проводить паралель між прозорливістю й інстинктами вівці, що здатна впізнати голос свого пастуха, як читаємо в наведеному вище вірші.

Насправді належачи Богові, ми зможемо вирізнити Його голос з-поміж інших, які прагнуть спокусити нас і звести з правильного шляху. Нам слід навчитися досліджувати природу всіх речей і знати характер Бога. Мене дуже засмучує, коли люди кажуть: “Бог наказав мені зробити це”, — проте для всіх є очевидним факт, що Добрий Пастир ніколи не наказав би їм зробити те, що вони роблять. Колись я знала одну жінку, якій її духовний лідер повідомив, що Бог наказав їм одружитися. Та біда дійсності в тому, що він уже був одружений. Найсумніше у всьому цьому те, що вона йому повірила й заохотила розлучитися з дружиною, щоб бути разом із ним. Без сумніву, цей неправедний і дурний вчинок в жодному разі не міг бути Божою волею, адже всім було зрозуміло, що він суперечить Його Слову.

Повірте, люди дуже часто питають: “Як мені переконатися в тому, що я справді чую голос Бога?” Взоруючи на досвід, можу запевнити, що нам вдасться відрізнити Його голос від інших оманливих голосів, якщо насправді знатимемо Його характер, природу й те, як Він вів інших людей за Собою до цього моменту. Про Своїх овець Ісус казав: “За чужим же (нізащо) не підуть вони, а будуть утікати від нього, бо не знають вони чужого голосу (й не впізнають його, коли до них хто озветься)” (Іван 10:5, АМР).


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ніколи не дозволяйте власним емоціям керувати вами, особливо коли вони спонукають вас до вчинків, що суперечать Божому Слову чи Його характеру.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon