Доведіть свою любов

Доведіть свою любов

Коли ж пообмивав їхні ноги, і одежу Свою Він надів, засів знову за стіл і промовив до них: Чи знаєте ви, що Я зробив вам? —Іван 13:12

Я вірю, що лише дуже впевнені люди можуть бути справжніми слугами. Ісус зміг підперезатися рушником слуги й вимити ноги Своїх учнів, бо чітко знав, Ким Він є, звідки прийшов і куди збирається піти. Ісус нічого не боявся й не відчував потреби щось комусь доводити, а тому міг вільно служити іншим.

Багато людей у сучасному суспільстві прагне опинитися на високій посаді, бо вірить, що саме це зробить їх цінними, важливими й додасть їм значущості. Роботу слуги в нинішньому світі часто вважають принизливою. Проте в Божих очах ця посада є найвищою з усіх, що тільки існують у світі. Затямте, перш за все, смиренне серце допоможе вам стати справжнім слугою. Тільки такий стан серця й духа догоджає Богові. Незалежно від посади, яку обіймаємо у світі, наше покликання від Бога полягає в служінні Йому та іншим людям.

Вимивши ноги Своїм учням, Ісус продемонстрував їм приклад справжнього життя — життя слуги. До свого вчинку Він додав слова настанови: служачи іншим людям, можна стати таким благословенним і щасливими, що ті, хто вас оточує, почнуть вам заздрити (див. Іван 13:17). Наостанок скажу, що, служачи одне одному, ми беремо участь у житті одне одного, усвідомлюючи при цьому справжнє значення слова “любов”. Ісус був найбільшим і найголовнішим над усіма іншими, однак Він змирився і став слугою. А чи готові ви наслідувати Його приклад і робити те саме?


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Допомагайте якомога більшій кількості людей і робіть це так часто, як тільки маєте змогу.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon