Дозвольте Божій любові подолати біль минулого

Дозвольте Божій любові подолати біль минулого

(Молюся, щоб ви могли пережити) і пізнати Христову любов, яка перевищує знання (і надто велика для того, щоб її можна було зрозуміти до кінця. І тоді будете) ви (досконалі й) наповнені всякою повнотою (життя й сили, що приходить від Бога). – До Ефесян 3:19, NLT

Роками після одруження нам з Дейвом було надзвичайно важко жити здебільшого через те, що я потребувала зцілення від наслідків свого минулого: сексуальної, емоційної і словесної кривди від батька. Хоча мені довелося пролити багато сліз і переступити через себе, коли слід було пробачити замість прагнути помсти, Бог провів мене за руку до кінця, на додачу використавши моє свідоцтво для зцілення у житті багатьох інших людей. Зцілюючи вас від болю минулого, Він хоче не тільки вам допомогти, а й використати ваш досвід як канал, через який інші люди також зможуть звільнитися.

Зрештою, Бог переконав нас із Дейвом перевезти моїх батьків до Сент-Луїсу і навіть придбати їм будинок, хоча мені це далося вкрай важко. Врешті-решт мій тато все ж вибачився переді мною за все, що накоїв, і навіть прийняв Христа у своє життя. Безперечно, я пережила новий рівень емоційного зцілення, бо дозволила Богові наповнити мене силою прощення, що, у свою чергу, посприяло й татовому зціленню.

Кожен може переживати самотність, розчарування, страх і невпевненість у собі, ― усе глибоко ранить нас. Я не могла переступити через біль минулого, допоки особисто не пережила Божої любові, дозволивши Йому цілковито й повністю змінити моє життя. Це має стати вашим особистим кроком, якщо бажаєте переступити через біль, навчитися любити і прощати.

У спробах залишити минуле позаду, пам’ятайте, Бог щиро любить вас. За Біблією, ми досягаємо повноти, тільки переживаючи Христову любов, адже вона така велична, що годі й мріяти хоча б колись її повністю осягнути. Приймаючи Його любов, ви дасте поштовх для процесу зцілення у своєму серці – ви станете удосконалені і пізнаєте Божу повноту у своєму житті.


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я вірю, що Ти допоможеш мені подолати кривду, біль минулого і будеш мене використовувати як інструмент для порятунку інших людей. Допоможи мені пережити любов Христа і вдоскональ мене всією повнотою Твоєї сили.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon