Досконалий плід Духа

Досконалий плід Духа

Як Отець полюбив Мене, так (само) і Я полюбив вас. Перебувайте в любові Моїй, (і таким чином ви доповните ту любов, якою Він полюбив Мене)! —Іван 15:9, АМР

Я ніколи не забуду дня, коли Дейв вирішив, що прекрасне старе дерево, яке росло поруч із нашим будинком, необхідно обрізати, бо його деякі гілки почали неконтрольовано рости в різних напрямах. Коли він попередив мене, що запросить професіоналів для обрізування й проріджування, я не звернула на це особливої уваги. Проте, зізнаюся, я вжахнулася, коли приїхавши додому, побачила, що якісь незнайомі чоловіки з пилками й ножицями повністю обскубли моє дерево. Але на моє занепокоєння Дейв сказав: “Просто почекай до наступного року. Воно знову розростеться й виглядатиме чудово”.

Зізнаюся щиро, мені дуже не подобається чекати. На додачу мені було не до вподоби щодня споглядати обрізані, голі гілки, схожі на зубочистки, що раніше були густим й зеленим гіллям. Однак Дейв мав рацію. Наступного року дерево стало ще красивішим, ніж минулого, до того ж достатньо зміцніло, аби витримати сильні буревії, прожити ще багато років і принести більше плодів, ніж будь-коли. Ця історія — ідеальний приклад роботи Святого Духа в нашому житті; адже Він обрізає нас, що, у свою чергу, робить нас іще прекраснішими, сильнішими й більш плідними.

Зауважимо, що у 5 розділі Послання до Галатів наводиться перелік гріхів плоті і перелік плодів Духа. Отож надзвичайно важливо регулярно обрізати плоть духовним обрізанням, щоб у нашому житті звільнялося місце для кращих духовних плодів. Як у випадку з моїм старим деревом, трапляється, ми часто починаємо рухатися у неправильному напрямку або втрачаємо баланс у житті. Тому Богові доводиться з нами розбиратися, щоб виправити й підштовхнути до правильної дороги. Відтак ми повинні дякувати Богові за Його достатню турботу про нас, постійне оберігання від біди й поміч у досягненні мети — стати тим, ким Він нас бачить. Попрохаймо Господа регулярно обрізувати наше життя Своїми надприродними ножицями, щоб стати нам спроможними приносити кращий, досконаліший плід.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Кара, або виправлення, ніколи нам не подобається, але пізніше ми будемо насолоджуватися плодами від неї.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon