Дослідіть плоди

Дослідіть плоди

Ото ж бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх! —Матвій 7:20

З огяду на важливість цієї теми, настійно раджу вам ретельно досліджувати як власні плоди, так і плоди інших людей. Робіть це не для того, щоб оцінювати чи критикувати тих, хто вас оточує. Ставте собі за мету зрозуміти, чи справді вони є тими, за кого себе видають. Саме таким чином, “випробовуючи духів”, нам вдасться уникнути халепи. Більшість із нас у минулому зазнали болю: нас кривдили, дурили, ображали. Траплялося так, що, навіть добре знаючи людину, раптом ми виявляли, що вона — зовсім не та, за кого себе видає. На щастя, завдяки цьому досвіду ми можемо навчитися не йняти віри всьому, що кажуть люди, натомість дивитися на плоди, що є в їхньому житті. Людина може виглядати побожною, навіть цитувати цілі розділи з Біблії, та, продемонструвавши грубе ставлення до інших, жадібність чи егоїзм, вона насправді виявляється зовсім не тією, ким здавалася.

Для мене надзвичайно важливо бути справжньою християнкою. Я прагну мати гідні плоди християнського життя і впевнена, ви також. Щодня я залюбки досліджую власні плоди, адже немає сенсу оцінювати життя інших людей, нехтуючи вивченням і аналізом свого власного. Чи терпелива я людина? А як щодо моєї щедрості? Чи дійсно я дбаю про інших людей і готова чимось жертвувати, аби їм допомогти? Чи я прислухаюся до спонукань Святого Духа? Остерігайтеся, щоб за відсутності регулярного дослідження плодів свого життя не впасти в оману, вважаючи себе тим, ким насправді не є.

Давид прохав Бога дослідити його серце; апостол Павло наказував коринтянам досліджувати, випробовувати й оцінювати себе, щоб дізнатися, чи справді вони тримаються за віру й демонструють відповідні її плоди (див. Псалом 25:2; 2 до Коринтян 13:5–6). Почнімо перевіряти й досліджувати власні шляхи, прохаймо Бога очистити дерево нашого життя від поганих плодів — пильнуймо, щоб наше дерево не захворіло.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Щоденно досліджуйте плоди свого життя — не шкодуйте на це часу!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon