Думки Божого серця

Думки Божого серця

Задум Господній навіки стоятиме, думки Його серця на вічні віки! —Псалом 32:11

Я розумію, ви щоденно волієте чути голос Бога. Знаєте, я щиро вірю в можливість цього, проте за умови, якщо виробите в себе звичку уважно слухати. Задум Господній був відкритий і доступний людям впродовж усієї історії людства. Проте дуже небагато людей приділяло час тому, щоб послухати Бога й дізнатися, у чому він полягає. Чекання на Бога не означає сидіння кілька годин поспіль на одному місці, склавши руки, таким чином намагаючись почути Його голос. Чекати на Бога — означає визнати свою неспроможність чогось досягти без Нього. Відтак замість приймати рішення спиратися на силу власної плоті й робити все, що заманеться, ми прохаємо Господа вказати нам правильний напрямок.

Я впевнена, що коли прошу Бога вести мене за Собою, Він саме це й робить. Протягом дня я не чую Його голосу своїми фізичними вухами, і Він не підказує мені постійно, як діяти, однак у серці я відчуваю спонукання щодо напрямку, який маю обрати. Прикладом, сьогодні вранці я прокинулася з певним планом на цілий день. Я збиралася увесь день пробути вдома, хоча мій син і запросив нас із Дейвом пообідати з ним та його родиною. Та, почавши молитися, я раптом відчула, що набагато корисніше буде провести час із ними, тому вирішила саме це й зробити. Бог змінив ставлення мого серця, і я зрозуміла, що мій день буде набагато пліднішим, якщо прислухатися до Його спонукань, замість дотримуватися свого власного плану.

Повірте, що сьогодні Бог вестиме й скеровуватиме вас. До речі, закликаю вас не бути впертими й не намагатися дотримуватись винятково власного плану. Можливо, Бог уже приготував для вас якусь несподіванку чи захоплюючу пригоду, яку ви нізащо не захочете пропустити.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Якщо Бог намагається змінити думки й ставлення вашого серця, то будьте готові внести зміни у свої власні плани.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon