Духовна влада

Духовна влада

Слухайтесь ваших (духовних) наставників та коріться їм, (розуміючи, що вони мають над вами духовну владу,) вони бо (постійно) пильнують душ ваших (і оберігають ваше духовне благополуччя), як ті, хто має здати справу (свою на суд. Робіть те, що повинні, і) нехай вони (виконують своє завдання) з радістю, а не зідхаючи (й не страждаючи), бо це для вас не корисне. —До Євреїв 13:17, АМР

У сучасному суспільстві повсюди панує бунтарський дух, що заважає нам чути голос Бога. Щодо суті, я помітила, що надзвичайно великій кількості людей дуже важко коритися владі. Це відбувається в шлюбі, у родині, у школі, у бізнес-структурах, у громадських організаціях — часто-густо у всій нашій культурі. Покора духовній владі в сучасному світі — це, по суті, щось із розряду фантастики.

Повірте, дуже часто, коли пастор намагається виправити людей, вони засмучуються й навіть вирішують піти з церкви — це дуже неправильно. Апостол Павло часто коректував людей; це було частиною його роботи, оскільки він був духовним лідером для багатьох людей; затямте, це й досі залишається завданням сучасних духовних лідерів. Якось одного разу Павло сказав: “(Річ) не в тому, що ми беремо владу над вашою вірою, але (ми співпрацюємо з вами, бо ми) — вашої радості помічники” (2 до Коринтян 1:24, АМР). Усвідомлюючи, що духовна влада існує, маючи на меті допомагати нам зберігати радість і насолоджуватися життям, ми приймемо її й підкоримося їй — тоді наша радість, як і наша здатність чути Божий голос, почне збільшуватися.

Бунтарський дух, що панує в сьогоднішньому світі, є насправді духом антихриста, як читаємо в Другому посланні до Солунян 2:7–8, адже він не звик нікому підкорятися. Люди в нинішньому суспільстві кажуть, що захищають свої права, проте на ділі зазвичай вони просто повстають проти будь-якої влади, окрім своєї власної.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Будьте покірні владі — нехай це й стане вашим служінням Господу, і тоді Він благословить вас і дасть процвітання.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon