Дух любові

Дух любові

Бога (ще) не бачив ніколи (й) ніхто. (Та) коли (ми) один одного любимо, то Бог в нас пробуває, (мешкає й залишається,) а любов Його, (тобто та любов, яка існує лише в Ньому,) в нас удосконалилась (і досягла повноти, зрілості й неперевершеності). —1 Івана 4:12, АМР

Ми не спроможні віддати комусь те, чого самі не маємо. Немає жодного сенсу навіть намагатися любити інших людей, якщо ми самі ще не прийняли Божої любові по відношенню до себе. Наша любов до себе має відзначатися певними характерними рисами: збалансованістю й здоров’ям замість егоїстичності чи егоцентричності. Я часто проповідую про те, що ми повинні любити себе, проте не бути самозакоханими. А для того, щоб досягти цього, потрібно просто повірити в Божу любов і усвідомити, що вона вічна, незмінна й безумовна. Нехай Його любов стане для вас невичерпним джерелом підтримки й упевненості, однак не починайте думати про себе краще, ніж потрібно (див. До Римлян 12:3). Любити себе не означає любити все у своєму поводженні; та, люблячи себе, ми приймаємо ту унікальну людину, якою нас створив Бог. Безперечно, здорова, збалансована любов по відношенню до себе є запорукою того, що та сама любов буде текти через нас і виливатися на інших. Неприйняття нами Божої любові по відношенню до себе не дозволить нам любити людей безумовно. Можливо, ми й відчуватимемо приязність або повагу до інших — це є проявом людяності — проте вона не має спільного з беззастережною Божою любов’ю, адже тільки Господь може надихнути й спонукати нас до неї.

Святий Дух очищує наші серця й робить нас спроможними на щиру, безумовну Божу любов, яка через нас виливається на інших (див. 1 Петра 1:22). Це відбувається лише тоді, коли ми сповнені Божого Духа. Господь прагне, щоб ми відкрито висловлювали любов до інших. А відтак, роздумуючи про людей, відшукуючи шляхи, якими їх можна благословити, ми продовжуємо сповнюватися Святого Духа, тобто Духа любові.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ви маєте щось неймовірне, чим можете поділитися зі світом уже сьогодні, а саме — Божу любов, що перебуває в серці вас.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon