Дух правди

Дух правди

А коли прийде Він, Той Дух правди, (Який відкриває людям правду,) Він вас попровадить до цілої, (повноцінної, повної) правди. —Іван 16:13, АМР

Колись я була дуже нещасною й пережила багато життєвих труднощів. Але хочу зазначити, що протягом багатьох років я звинувачувала в цьому інших людей і свої несприятливі життєві обставини. Мені було важко розвивати й підтримувати гарні стосунки з людьми. Я була твердо переконана в тому, що знайти спільну мову з усіма моїми родичами й знайомими можливо за однієї умови — вони всі повинні змінитися. Мені ніколи не спадало на думку, що саме я була причиною проблем, які виникали в наших стосунках.

І ось одного дня у 1976 році, коли я молилася про те, щоб мій чоловік змінився, Святий Дух раптом почав звертатися до мого серця. Я була приголомшена, почувши Його лагідні слова. Він показав мені, у якій омані я жила через своє стійке переконання — проблеми є у всіх, окрім мене самої. Отож протягом наступних трьох днів Святий Дух лагідно й ніжно “відкривав мені очі”. Він довів, що зі мною важко знайти спільну мову, що мені неможливо догодити, що я маю звичку критикувати всіх навколо, що я доміную над усіма, хто мене оточує, і люблю контролювати людей — і це навіть не повний перелік.

Самій мені було вельми важко, не під силу прийняти правду. Однак, отримавши благодать від Святого Духа, я розпочала подорож до зцілення й свободи у своєму житті. Багато принципів, яких я зараз навчаю людей, стали результатом саме цього періоду мого життя. Сатана — великий брехун і батько будь-якої брехні; якщо йому вдасться тримати нас у темряві, то він зробить нас нещасними й змусить жити в неволі. Хоча іноді буває важко прийняти правду, та це просто необхідно зробити, якщо бажаєте зрушити з місця й здобути свободу. Як сказав Ісус у наведеному на початку цього розділу вірші, Святий Дух — це Дух правди, який неодмінно звернеться до нас і приведе до істини.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Попрохайте Святого Духа показати вам сфери вашого життя, де ви й досі живете в омані.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon