Діймо у згоді

Діймо у згоді

Бо як в однім (фізичнім) тілі маємо багато членів, а всі члени мають не однакове діяння (або функцію),так (і ми: як би) багато нас (не було, ми) є одне тіло в Христі, (Месії,) а зосібна ми один одному члени (і тому залежимо один від одного). —До Римлян 12:4–5, АМР

В нашому сьогоднішньому вірші йдеться про розмаїття дарів, даних Богом кожній окремій людині. Ми всі — частини одного тіла в Христі, а Він — Голова цього тіла. Як водиться, у звичайному здоровому тілі всі його члени мають взаємодіяти з головою. Різні частини фізичного тіла взаємопов’язані; вони не заздрять одне одному й не змагаються між собою. Руки допомагають ногам, коли їх потрібно взути. Ноги несуть усе тіло туди, де воно має опинитися. Вуста висловлюють те, що відчувають усі інші частини тіла. У тілі безліч різних частин, як великих, так і малих; не всі вони виконують ту саму функцію, але чітко взаємодіють між собою для досягнення єдиної, загальної для всього тіла мети. Духовне тіло, або Тіло Христа, повинно функціонувати так само. Ось чому Святий Дух у якості прикладу використав фізичне тіло, коли надихнув апостола Павла написати Послання до Римлян.

Намагаючись функціонувати якось інакше, ніж за Божим планом і призначенням, ми з часом починаємо відчувати неймовірний тиск у своєму житті. Проте виконуючи все, для чого Бог створив нас, ми поринаємо в радість і задоволення, зрештою здобуваючи велику винагороду від Нього. Нам конче потрібно співпрацювати зі Святим Духом, аби віднайти своє унікальне, надзвичайне покликання й щосили прагнути до його виконання. Якщо ви в чомусь обдаровані від Бога, маєте якісь здібності, таланти, то візьмись ви за це — і у воно завжди добре виходитиме. Отож принагідно хочу порадити вам знайти те, до чого маєте хист, і почати це робити.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Прагнучи, щоб Бог почав вас використовувати, знайдіть якусь нужду й спробуйте її задовольнити.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon