Дійте в згоді з чоловіком чи дружиною

Дійте в згоді з чоловіком чи дружиною

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані (й об’єднані однією метою, як Мої послідовники), там (і Я перебуваю) посеред них. – Матвій 18:20, АМР

У Біблії сказано, що є сила в гармонії та згоді. Це особливо стосується шлюбу. У нас із моїм чоловіком Дейвом геть різні характери й темпераменти — можна сказати, ми є прямою протилежністю одне одного. Однак за багато років життя Бог настільки сильно зблизив нас, що ми навчилися однаково мислити й щодня прагнути того самого. У нас і досі надзвичайно різні характери, та нині ми бачимо, що Бог звів нас, двох абсолютно різних людей, із певною метою.

Якщо ви бажаєте мати силу у своєму шлюбі й своєму молитовному житті, то вам доведеться навчитися ладнати зі своїм чоловіком або дружиною. Та виникає питання: як можна в парі, що не має спільної думки, партнерам погоджуватися між собою й діяти в згоді один з одним? Гармонія приходить у шлюб тоді, коли двоє людей припиняють бути егоїстами. Егоїзм — це ознака незрілості й звичка зосереджуватися винятково на собі, тоді як для згоди треба навчитися думати про те, чого потребує інший. Ми повинні бути готові принизити себе й зробити все можливе для задоволення його потреб і нужд.

Відтак ви як подружжя можете діяти в згоді перед Господом, і де двоє чи троє зібрані в Його ім’я, там і Бог перебуває посеред них. Тому вже сьогодні прийміть рішення разом із чоловіком чи дружиною, що ретельно шукатимете згоди і єдності перед Господом.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну відчути силу згоди у своєму шлюбі. Допоможи нам із моєю дружиною (чоловіком) жити не егоїстично, а ефективно діючи в гармонії й згоді в ім’я Ісуса.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon