Живіть у свободі від ворожнечі

Живіть у свободі від ворожнечі

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Початок сварки – то прорив води, (що починається з тріщини у греблі), тому перед вибухом сварки покинь ти її! – Приповісті 17:14, АМР

Сварки й ворожнеча — один із головних видів зброї, яку ворог використовує проти християн. Я вірю, що є три речі, які роблять нас відкритими й незахищеними перед духом ворожнечі.

  1. Наші вуста. Погані слова, промовлені в скрутний час, можуть стати причиною справжнього вибуху. Що більше ми підкидаємо у вогонь слів, що знаєте, є неправильними, то більше його розпалюємо. Єдиний спосіб загасити вогонь — це поставити подалі від нього паливо, тобто все, що горить.
  2. Наша гордість. Хоча погані слова й можуть зробити нас вразливими перед духом ворожнечі, та саме наше горде серце відмовляється заспокоїтися заради збереження миру. Гордість жадає промовити останнє слово в суперечці, але Боже Слово говорить, що вона призведе до розрухи (див. Приповісті 16:18).
  3. Наші погляди і переконання. Часто ми розпочинаємо ворожнечу, намагаючись переконати інших прислухатися до нашої думки. Усвідомивши, що за браком знань нам не завжди потрібно її висловлювати, особливо коли в цьому немає потреби, ми почнемо здобувати такі потрібні нам знання.

Ворог повсякчас намагатиметься проникнути в наше життя через сварки й ворожнечу. Прийміть рішення вшановувати Бога й інших людей, чинячи опір протистоянню, шукаючи миру, єдності й порозуміння.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, допоможи мені постійно бути на сторожі й не пускати у своє життя ворожнечу. Я віддаю Тобі свої слова й думки. Я жадаю, щоб у моїх стосунках з іншими людьми не було місця ніякому протистоянню.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon