Жити у світі, але бути не від світу

Я їм дав (і доніс до них) Твоє слово, (або послання,) але світ їх зненавидів, бо вони не від світу, (тобто не належать цьому світові,) як і Я не від світу.  Іван 17:14, АМР

У наведеному вище вірші міститься настанова для нас, віруючих людей: живучи у світі, ми не повинні бути від світу. Це означає, що нам не слід переймати світського світогляду. Для того, щоб не приподобитися до цього світу у своїх учинках і ставленні до життя, мусимо пильнувати. Перегляд просто для розваги, як це роблять люди у світі, надто великої кількості телепрограм або кінофільмів, у яких зображується насильство, може опалити наше сумління й притупити чутливість до Божого голосу. Багато людей у сьогоднішньому суспільстві стає нечутливими до страждань своїх ближніх, адже вони звикли дивитися по телебаченню забагато фільмів і телепрограм з наявністю сцен трагічного характеру. Також варто відзначити неабиякий вплив новин на нашу чутливість. Дуже часто ведучі безсторонньо, неупереджено повідомляють про різні трагічні події, ніби так усе й має бути, а ми, у свою чергу, нерідко дивимося такі новини, нічого при цьому не відчуваючи. Ми чуємо стільки жахливих новин, що втрачаємо здатність відгукуватися на якусь трагедію з відповідними емоціями співчуття або гніву.

Я вірю, що все це є частиною плану сатани для цього світу. Він хоче, аби наші серця стали затверділими, щоб ми, дізнаючись про жахливі події, що відбуваються навколо нас, перестали відчувати будь-які емоції. Диявол бажає, щоб ми не переймалися тим, що пережили люди, постраждалі від цих трагедій. Проте насправді ми, християни, маємо про них турбуватися, відчувати певні емоції і обов’язково молитися. Щоразу, дізнаючись про події у світі, ми повинні питати в Бога, що Він про це думає, і намагатися збагнути, як самим на це реагувати. Далі нам варто прислухатися до Його відповіді й почати діяти відповідно — це єдиний спосіб жити у світі, але бути не світу.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Почніть відстоювати Божі цінності й ніколи не йдіть на компроміс.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon