Життєва потреба

Життєва потреба

Одного прошу я від Господа, (прагну й неухильно вимагаю, і) буду жадати того, щоб я міг пробувати в Господньому домі (в Його присутності) по всі дні свого життя, щоб я міг оглядати Господню (красу, милу) приємність (і чудову досконалість Його) і в храмі Його пробувати, (розмірковувати й шукати Його)! —Псалом 26:4, АМР

Бажаючи чути голос Бога, пріоритетом свого життя ви маєте зробити насамперед пошук Його лиця. У наведеному вище вірші цар Давид підсумував те, що для нас має бути головною метою в житті. Зазначу: він прагнув перебувати в Божій присутності — для нього це було життєвою потребою, чимсь надзвичайно важливим. На ділі у Давида було багато можливостей стати успішним і впевненим у собі. Сповнений Божої присутності, він голими руками вбив лева й ведмедя, а потім — кремезного велетня при цьому безо всякої зброї. Окрім пращі й п’яти гладеньких камінців у його руках не було нічого. Бог обрав цього простого пастушка, поставивши його царем над Ізраїлем, хоча той і був наймолодший з-поміж братів. Однак урешті Давид здобув таку славу й багатство, які, на думку більшості з нас, могли б принести йому величезне вдоволення. Але той факт, що Давид шукав Бога навіть тоді, коли Божа присутність наповнила його життя, благословивши в багатьох сферах, має сприяти нам у розумінні наступного факту: попри кількість здобутих перемог, ніколи не слід зупинятися в пошуках Бога. Зрештою, навіть Давид, незважаючи на свій успіх, намагався пізнати Бога ще ближче. Я вважаю, ми невпинно повинні прагнути близьких, особистих стосунків із Богом, невідступно шукаючи Його всім своїм серцем.

Багато людей прагне поради від Бога, однак противиться тому, щоб відкласти вбік свої справи і врешті-решт почути Його голос. Що ж стосується Давида, то він звів усі свої прагнення лише до одного — більше знати Бога по всі дні свого життя. Псалом 26:4 став моїм улюбленим уривком зі Святого Письма, адже я вірю: єдине, що насправді може вдовольнити нашу душевну тугу — це можливість сьогодні особисто пізнати Бога ще ближче, ніж ми знали Його вчора.

СЛОВО ВІД БОГА НАСЬОГОДНІ: Намагайтеся ще більше пізнати Бога у своєму житті — як сьогодні, так і щодня.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon