Жодних обмежень

Бог промовляє і раз, і два рази, (і кожного разу Він це робить по-іншому).  Йов 33:14, АМР

Безперечно, нам усім щодня потрібно чути голос Бога стосовно багатьох різних питань. Проте інколи в нашому житті складаються критичні ситуації, і тоді нам особливо потрібно знати, чи ясно й чітко ми чуємо Його голос. Господь хоче постійно говорити до нас, проте маємо бути обачними, щоб не виробити в себе “обмеженого” мислення стосовно того, як саме Він може звертатися до нас. Не слід казати: “Я не проти, щоб Бог звертався до мене через Своє Слово, та в жодному разі хай не звертається до мене через сни”. Також не варто казати: “Бог може звертатися до мене через мого пастора, але — не через моїх друзів”. Як ішлося раніше, у Бога є безліч способів, серед яких Він Сам обирає той, за допомогою якого звернеться до нас. І незалежно від того, як це відбудеться, ми можемо розраховувати на те, що Він спрямує наші шляхи, адже вже пообіцяв це зробити.

Напевно, нам не завжди буває легко зрозуміти, чуємо ми Божий голос або ж “голос” власних думок чи емоцій. Деякі люди свідчать, що їм знадобилося багато років, аби навчитися розрізняти голос Бога. Та, як на мене, причиною цього була відсутність за тих часів чіткого вчення стосовно того, як Бог звертається до нас. Насправді Він хоче, щоб ми знали про Його готовність вести й спрямовувати нас — бути для нас добрим пастирем, який веде своїх овець.

Бог звертається до нас багатьма різними способами, тому попрохайте Його звернутися до вас сьогодні й дозвольте Йому вказати вам правильний напрямок так, як Він того захоче. Одного разу Господь звернувся до пророка через осла, тому не обмежуймо Його у виборі способу звернення до нас.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Не створюйте в своєму розумі, у своїх думках жодних обмежень стосовно того, як Бог може звернутися до вас.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon