Завжди будьте на крок попереду диявола

Завжди будьте на крок попереду диявола

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Блаженна людина, що витерпить пробу і підведеться під час спокуси, бо, бувши випробувана і схвалена, дістане вінця життя (вінця переможця), якого Господь обіцяв тим, хто любить Його. – Яків 1:12, АМР

Я твердо вірю, що здатність розуміти, як діють спокуси, і агресивно їм протистояти — це єдиний спосіб завжди бути на крок попереду диявола. У Посланні Якова 1:12, можемо побачити: «Блаженна людина, що витерпить пробу (спокусу… вона) дістане вінця (вічного) життя» (АМР). Вираз «витерпіти пробу, або спокусу» означає «пройти через будь-які випробування й не здатися» — таким чином пересилити диявола.

Слово «витерпіти» також означає «пройти через період спокус і не дозволити їм вплинути на ставлення або відданість Богові». Зазнаючи спокуси, Ісус не починав ставитися до людей якось інакше. Тож, називаючись духовно зрілими людьми, ми можемо наслідувати Його приклад. Ісус надзвичайно добре розуміє наші переживання, коли ми стикаємося з тим, що притягує до себе, спокушає й вабить. Іноді Він дозволяє нам перетерпіти спокусу, щоб звернути нашу увагу на наші власні хиби й сприяти нам у їх подоланні. Тільки ставши тими, ким Господь вас створив, ви будете спроможні отримати все, що Ісус хоче дати вам. Подібна духовна зрілість приходить у життя винятково завдяки випробуванням.

Тому закликаю вас бути терплячими й долати будь-які спокуси за допомоги Божої благодаті. Це обов’язково дасть вам змогу завжди перебувати на крок попереду диявола.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, я вірю, що Ти поруч зі мною в часи випробувань і спокус, тому я можу бути терплячим і протистояти їм. Відтак це допоможе мені завжди бути на крок попереду диявола.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon