Зберігайте в серці спокій

Зберігайте в серці спокій

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Вгамуйтесь та знайте (визнайте та зрозумійте), що Бог Я, піднесусь між народами, піднесусь на землі! – Псалом 45:11, АМР

Як на мене, одна з найголовніших речей, яких нам потрібно було б навчитися, живучи у сучасному світі, — це те, як завжди залишатися спокійною людиною. Вагомою причиною постійного виснаження, перевантаження і стресу в житті людей є просте незнання, як зберігати спокій за будь-яких обставин. Коли ми проводимо час із Богом, пізнаємо Його, вчимося чути тихий, спокійний Божий голос, тоді Він спрямовує наші стежки.

Нам конче потрібно навчитися зберігати спокій у серці і завжди перебувати у стані цілковитого миру — тільки так ми будемо завжди готові почути голос нашого Бога. Безліч людей у сучасному світі метушаться, бігаючи від однієї справи до іншої. Оскільки їхній мозок не розуміє, як перебувати у стані спокою, вони не можуть зберігати Божий мир у своєму серці.

Тож, зупинившись і втихомиривши свій розум настільки, щоб бути спроможними почути спонукання Святого Духу, нам стане до снаги жити у мирі і ми набудемо готовності покірно відгукнутися на будь-який Божий заклик. Отже, як розумієте, вести тихе, спокійне, щасливе життя, в якому немає місця виснаженню і стресу, не так уже і складно, якщо тільки бути готовими зберігати спокій у серці.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я знаю, що Ти — єдиний істинний Бог. Я розумію, що зберігати спокій у серці вкрай важливо, тож покажи мені, як завжди бути тихим і мирним, готовим почути Твій голос і відгукнутися на Твої заклики.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon