Зважайте на почуте

Зважайте на почуте

Уважайте, що чуєте: Якою мірою (уваги й вивчення ви) будете міряти (правду, що ви її чуєте), такою (мірою чесноти й пізнання) відміряють вам — (і навіть більше буде дано тим, хто чує правду). —Марко 4:24, АМР

За Біблією, в останні дні постане багато лжепророків, які казатимуть людям те, що хочуть почути їхні вуха. Отож люди шукатимуть кого завгодно, хто говоритиме їм щось приємне й радісне. А відтак, щоби вдовольнити свої власні бажання, народ відвернеться від правди й почне слухати якісь людські вигадки й міфи (див. 2 до Тимофія 4:3–4).Воно й не дивина, що люди звернуться до методів, які, напевно, здаватимуться їм “духовними”, тоді як насправді такими не є — з точки зору Божого Царства вони вкрай небезпечні. Ці методи справді будуть “духовними”, але не походитимуть від правильного духа!

Ніколи раніше в історії людства ще не було стільки екстрасенсів, які змагаються за можливість звертатися до слухачів і глядачів. Існують телепрограми, у яких показують медіумів, що запевняють у своїй спроможності спілкуватися з померлими. Насправді ж ці люди розмовляють зі злими духами, які сповіщають їм неповну правду про минуле й відверту брехню про майбутнє. Тому не дивно, що подібні речі суворо забороняються у Святому Письмі (див. Левит 19:31). Господь каже, що відвернеться від усіх, хто йде за порадою до медіумів і ворожбитів (див. Левит 20:6–7), але при цьому християни охоче послуговуються гороскопами й консультуються з ворожками, на ділі не замислюючись над справжньою причиною своєї постійної розгубленості й відсутності миру в серці.

Ми повинні усвідомити, що неправильно шукати поради для свого життя у когось, окрім Самого Бога. Мушу наголосити: якщо ви колись займалися такою діяльністю, то наполегливо раджу вам щиро розкаятися, попросити в Бога пробачення й раз і назавжди відвернутися від подібних занять. Тільки в Бога є відповіді на всі ваші питання.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не грайтеся з сірниками; вони лише спричиняють пожежу.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon