Звідки приходить наша поміч?

Звідки приходить наша поміч?

Свої очі я зводжу на гори, звідки прийде мені допомога? Мені допомога від Господа, що вчинив небо й землю! —Псалом 120:1–2

Мушу зазначити, що у своїй вірі ми повинні стати настільки зрілими, щоб за потреби прийняти важливе рішення, нам не доводилося б щоразу кудись до когось бігти за порадою. Мова не про те, щоб не звертатися за слушною порадою до людей, яких вважаємо мудрішими за себе. Проте я вірю, що постійно з будь-якого приводу питаючи чиєїсь думки або поради й покладаючись винятково на людей, ми шкодимо собі — це неправильно й дуже ображає Бога.

Як свідчить наш вірш на сьогоднішній день, Давид перш за все шукав Господа й розумів, що тільки Він спроможний йому допомогти. Те саме стосується й нас; тож нехай Давид буде для нас взірцем, наслідуючи який ми завжди насамперед звертатимемося до Бога. Нам украй потрібно виробити в себе звичку: потребуючи мудрої поради, маємо сприймати Бога як свій “найперший варіант” замість — як “останню надію”. Звісно, Господь може використати якусь людину, коли захоче прояснити для нас ситуацію, надати якусь додаткову інформацію або підтвердити щось, раніше сказане. Як висновок скажу: шукаймо перш за все Бога, однак звели Він нам звернутися по допомогу до якоїсь людини — слухаймося Його і робімо згідно з Його словом.

У книзі Чисел 22:20–28 розповідається, як Бог використав осла, щоб звернутися до пророка. Його бажання звернутися до нас настільки сильне, що за потреби Він використає для цього будь-що. Проте, довіряючи Богові й сподіваючись на Його звернення, можете бути впевнені: Він обов’язково знайде спосіб сповістити вам Своє слово.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Завжди в першу чергу звертайтеся по допомогу до Бога.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon