Здержливість замість розкоші

Здержливість замість розкоші

А (жінка,) котра у розкошах живе, (догоджає лише самій собі й потурає власним бажанням,) вже померла, (хоча й здається живою). —1 до Тимофія 5:6, АМР

Якось одного дня я побачила перстень, що дуже мені припав до душі. Однак я не могла його собі дозволити, бо намагалася відкласти певну суму грошей на дещо інше. Отже, я помолилася про це, спробувала перевірити свої мотиви, не придбавши його негайно, а потім спитала Бога: “Господи, як Ти вважаєш, чи варто мені купити цей перстень? Ти знаєш, що я зроблю з цими грошима все, що Ти накажеш. Проте мені дуже кортить його придбати… якщо Ти не проти”.

Отож, не відчувши жодних докорів сумління, я придбала таку жадану річ. Історія на цьому могла б і закінчитися, та біда в тому, що раптом я ще дещо помітила — коштовний браслет. І на додачу заманливі слова продавця: “Зараз на нього діє знижка, але тільки до завтра. Він вам дуже пасує”. Тож я почала вагатися, але потім пішла і знайшла Дейва, бо в голові промайнула думка: “Можливо, він захоче мені його придбати”. Не повірите, але Дейвові браслет сподобався, тож він мені сказав: “Звісно, можеш собі його придбати, якщо дуже хочеш”.

Десь глибоко в серці я знала, що не повинна купувати браслета. Звісно, ця покупка не була б гріхом, але я збагнула, що на той час для мене було б набагато корисніше, спробуй я розвинути в собі твердий християнський характер і не купувати те, що дуже сподобалося, та насправді було непотрібним. Також я відчула, що Бог, можливо, дасть мені змогу придбати цей браслет пізніше, якщо моє бажання мати його не згасне. Я просто не відчувала миру в серці, коли думала про можливість купити його того самого дня, коли жаданий перстень уже лежав у сумочці. Згадуючи зараз цю ситуацію, я усвідомлюю, що здатність потренуватися в здержливості стала для мене більшою перевагою, ніж спроможність догодити собі й придбати розкішну, але зовсім непотрібну дрібничку.

Прагнучи бути по-справжньому щасливими, нам варто завжди прислухатися до Бога. Він неодмінно підкаже, варто нам щось робити чи ні.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Дозвольте Богові вести вас за Собою і скеровувати як у дрібницях, так і під час прийняття важливих рішень.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon