Здержливість застосовується до всіх сфер життя

Здержливість застосовується до всіх сфер життя

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував, Духа правди, що Його світ прийняти не може… Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він. – Іван 14:16-17

У Біблії є певні принципи, які можна застосувати до будь-якої ситуації, і здержливість, або стриманість, — один із них. Немає значення, з якою саме проблемою ми стикнулися, бо здержливість може стати нам у нагоді в будь-якій сфері життя. Якщо ми не будемо себе дисциплінувати, то наші емоції постійно керуватимуть нами, перетворивши життя просто на щось жахливе.

Виробити в собі стриманість досить непросто — потрібно навчитися жити помірно. Усе в нашому житті вимагає прийняття поміркованих рішень, дисциплінованості й організованості для того, щоб досягти результату. Більшість наших проблем є безпосереднім наслідком відсутності в нашому житті цих якостей. Ми влазимо у борги, коли припиняємо контролювати свої витрати, проблеми зі здоров’ям починаються тоді, коли не можемо навчитися правильно харчуватися і тому подібне.

Якщо у вашому житті склалася ситуація, з якої, як вам здається, неможливо знайти виходу, то здержливість, стриманість і урівноваженість сприятимуть вам у тому, щоб мало-помалу дати собі раду й усе залагодити. На щастя, Бог послав до нас Святого Духа, що нині мешкає в нас і завжди готовий прийти на допомогу. Коли ви — народжена згори людина, то всередині вас обов’язково мешкає Христів Дух, одним із плодів Якого є стриманість. Можливо, її ви ще не виробили, та будьте певні, що вона там є. Ви маєте все потрібне для перемоги. Тож прийміть тверде рішення виробити в собі здержливість завдяки вашим стосункам зі Святим Духом.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, дякую Тобі за те, що дав мені плоди дисциплінованості, здержливості й урівноваженості. Завдяки силі Твого Святого Духа, що діє в мені, я зможу зробити все, що Ти мені наказуєш, замість постійно керуватися тільки власними почуттями.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon