Змініть своє мислення

Використовуйте свої вуста для Божої слави

…Перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість. – До Римлян 12:2

Чи колись ви чули вислів: «Такий розумний ― і так згаяв своє життя»? Наш розум має таку незбагненну спроможність чинити добро, вчитися, творити, мислити і розвиватися, що невикористання його повною мірою призводить до грандіозної трагедії.

Бували часи у моєму житті, коли я дозволяла надто великій кількості руйнівних і гнітючих думок, тих, що сповнювали серце почуттям провини, непрощення й осуду, потрапляти у мій розум. Проблема була в тому, що я не знала про можливість керувати своїми думками чи обирати, на яких зосереджуватися, або в які вірити.

Я не усвідомлювала, що, навіть розмірковуючи про те, що не є правдою, я мала здатність зупинитися і перестати це робити. Ніхто ніколи не вчив мене, що можна обирати, про що думати, а про що ні. А вам хтось колись про це казав? Якщо ні, то сьогодні я буду першою, хто відкриє вам, що не слід дозволяти своїм думкам керувати вами. Ви спроможні зосереджуватися тільки на думках, даних Богом!

У Посланні до Римлян 12:2 ми читаємо, що повинні дозволити Богові змінювати нас і оновлювати наш розум. Бог прагне допомогти вам одержати перемогу в битві за ваш розум. Та як це виглядає з практичної точки зору? Ось що неодноразово допомагало мені, і впевнена, допоможе й вам: наступного разу, коли у вашому розумі розпочнеться битва, зупиніться і згадайте про щось конкретне, гідне подяки Богові. Скажіть Йому, які ви вдячні за Його добрість і всі численні способи, в які Він благословив ваше життя. Почавши старанно це робити, ви побачите, як ваше життя почне поступово, крок за кроком змінюватися на краще.

Я щиро молюся і сподіваюся, що ви пізнаєте силу, дану вам Богом, і щодня у своїх думках почнете крокувати у повноті Його любові до вас!


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я бажаю відчути Твою силу у сфері моїх думок. Я приймаю рішення зосередитися на Твоїй доброті й любові до мене. Хоч би які негативні думки приходили до мене, я знаю і впевнений, що Ти набагато величніший і могутніший за них.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon