Зробіть усе потрібне для здобуття свободи

Зробіть усе потрібне для здобуття свободи

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Коли Син отже зробить вас вільними (людьми), то справді (незаперечно) ви будете вільні. – Іван 8:36, АМР

Оскільки Бог не створив нас для того, щоб ми жили в рабстві, то, звичайно, можемо бути вільними у своєму повсякденному житті, тобто мати свободу й здатність насолоджуватися всім, що Бог приготував нам у Христі. Господь подарував нам життя, й ми повинні відчувати від нього велике задоволення, насолоду й щастя. Не можна тільки те й робити, що сидіти склавши руки, мріючи про свободу, яка буцімто пануватиме в нашому житті. Для здобуття її доведеться вжити відповідних заходів і, перш за все, потрібно коритися Божому Слову і йти за Святим Духом. Це означає, що, за бажання отримати результат, недостатньо просто чути Боже Слово або його читати — потрібно його дотримуватися й виконувати все, що в ньому написано.

То чи можете ви сказати, що є вільними у своєму житті? Я молюся, щоб із Божою допомогою ви почали прагнути свободи, яка належить вам в Ісусі Христі. Завдяки Його смерті ми з вами тепер вільні від рабства гріха, від будь-яких проблем і незгод, що трапляються в нашому житті.

Свобода вже належить вам, тож сміливо та впевнено ступіть крок за вірою й здобудьте її. Йдіть за Святим Духом, будьте вільні й насолоджуйтеся всім, що Бог уже дав вам у Христі Ісусі.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, Ти є джерелом моєї свободи від будь-якого гріха, залежності й утисків з боку ворога. Я приймаю рішення вжити відповідних заходів для того, щоб здобути цю свободу, для чого, власне, і йтиму за спонуканнями Святого Духа, здійснюючи той план, який Ти маєш для мого життя.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon