Його сказане завжди співпадає з Його записаним Словом

Його сказане завжди співпадає з Його записаним Словом

Я в серці своїм заховав Твоє слово, щоб мені не грішити проти Тебе. —Псалом 118:11

Якось одного дня я сіла за стіл і вже було взялася за написання однієї зі своїх книжок, як раптом відчула, що Бог до мене звертається. Тоді Він сказав: “Зупинися на кілька хвилин і просто прислухайся до того, що Я тобі скажу”. Отже, почекавши деякий час, я вирішила комусь зателефонувати. Проте Господь ніжно повторив Своє звернення: “Я не сказав тобі комусь телефонувати; просто дочекайся Мого звернення до тебе”. Повірте, у моєму бажанні зайнятися чимось, допоки я чекала, не було нічого незвичайного; так вже сталося, що більшості людей буває важко зупинитися й чекати, допоки хтось щось зробить, чи щось відбудеться, чи до них звернеться Бог. Отже, після того, як я вгамувалася й трохи почекала, Господь почав зі мною говорити, зокрема про ангелів — цього я, звісно, взагалі ніяк не очікувала. Він показав мені кілька уривків зі Святого Письма, і в результаті в нас із Ним відбулася невеличка домашня “група з вивчення Біблії” про силу й присутність ангелів. Бог робить усе з певної причини: я вірю, що в цьому випадку Він хотів, аби я була більш обізнаною щодо ангелів, які кожного дня охороняють мене й допомагають мені, адже, по правді, я не розмірковувала над цим вже дуже довгий час.

Можу припустити, що вам цікаво, звідки я дізналася, що саме Бог звернувся до мене, і вся ця історія про ангелів не була якоюсь моєю вигадкою. Ось вам відповідь: я відчувала мир у серці стосовно всього почутого. Всі ті слова викликали глибоко в моєму серці відчуття реальності всього, що відбувалося, і розвіяли сумніви щодо моєї вигадки. Мій дух підказав, що це справді слово від Господа, бо все, мною почуте, чітко співпадало з Божим Словом.

Повірте, були й інші випадки, коли я чекала на слово від Бога й чула схожий голос, проте моя інтуїція одразу підказувала, що це не Бог до мене звертається. Запам’ятайте: щоб не потрапити в халепу, ми повинні пізнавати Бога через Його Слово й учитися розрізняти Його голос серед усіх інших, тобто розуміти, коли Він звертається до нас, а коли — ні.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Вивчайте Боже Слово — завдяки цьому ви навчитеся розрізняти Його голос.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon