Керуйтеся Божими стандартами, а не світовими

Керуйтеся Божими стандартами, а не світовими

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Блажен муж, що за радою несправедливих не ходить, і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків… – Псалом 1:1

Для того щоб жити, не опоганюючись через моральний розпад і занепад суспільства, конче потрібно завше приймати певні рішення стосовно того, що говоримо, як вдягаємося, що читаємо і які телесеріали, кінофільми переглядаємо. Також вкрай важливо підтримувати певний рівень незаплямованості щодо своєї поведінки в особистому житті, взаємодії з іншими людьми, побудови власного бізнесу чи роботи в компанії.

Нам, християнам, необхідно заохочувати одне одного керуватися Божими стандартами, замість світовими. Є відома цитата на цю тему: «Пильнуйте за своїми думками, бо вони перетворюються на слова. Пильнуйте за своїми словами, бо вони обертаються на дії. Пильнуйте за своїми діями, бо вони переростають у звички. Пильнуйте за своїми звичками, бо вони є складовими вашого характеру. Пильнуйте за своїм характером, бо від нього залежить ваша доля».

Один із найбільших Божих дарунків для людства — це свобода вибору й здатність до самостійних рішень. За бажання насолоджуватися благословеннями, які Він має для нас, мусимо прийняти певні рішення щодо нашого стилю життя. Вони повинні відповідати Його Слову й цінностям, висвітленим у Ньому, й зовсім не збігатися з тим, що має значення в цьому поступово загниваючому світі. Тож благаю вас служити Богові всім своїм серцем і віддавати Йому першість у всьому, що робите.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не хочу керуватися в житті стандартами, що встановлені цим світом. Перше місце у своєму житті я віддаю Тобі, адже знаю, що Твої шляхи кращі за всі інші, які існують у цьому світі.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon