Коли прогрес є повільним

Коли прогрес є повільним

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

(Отже, сповнюймося утіхою!) І не тільки нею, але й хвалімося (й радіймо) в утисках (і посеред труднощів), знаючи, що утиски (і негоди) приносять терпеливість (і непохитну витривалість)… – До Римлян 5:3, АМР

Надзвичайно важливо постійно оновлювати свій розум. Та не менш суттєвим для нашого життя є усвідомлення того, що цей процес перепрограмування, або оновлення, нашого розуму відбуватиметься помалу, поступово, крок за кроком. Тож нехай вас не бентежить, коли здаватиметься, що ви просуваєтеся вперед надто повільно, або коли у вашому житті трапляються важкі дні чи в нього приходять негоди. Просто підведіться на ноги, отряхніться й не припиняйте руху вперед.

Коли маля вчиться ходити, скільки ж разів воно падає, перш ніж набуде стійкої навички рівно й впевнено ходити. Проте воно ніколи не втрачає наполегливості й рішучості. Трохи поплакавши після чергового падіння, малеча завжди знов підводиться, стає на ноги, і навчання відновлюється.

Навчаючись мислити по-новому, нам потрібно діяти так само. Навіть прикладаючи максимум зусиль, ми в будь-якому разі падатимемо, але Бог повіки перебуватиме поруч і обов’язково підніматиме нас. Замість розчаровуватися, виконуйте написане в Біблії й «радійте» посеред труднощів і випробувань, бо вже сам факт, що вам важко, означає, що ви кудись рухаєтесь і змагаєтеся добрим змагом віри. Звісно, виникатимуть ситуації, в яких ми не зможемо повестися правильно й досконало, тоді в нашу голову почнуть приходити негативні думки. Та попри все, ніколи не відступайте й не здавайтеся. І тоді Бог поступово, крок за кроком навчить нас мислити так, як Він, якщо тільки ми не визнаємо себе переможеними!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, дякую Тобі, що завжди підтримуєш мене й допомагаєш піднятися, коли падаю. Я знаю, навіть коли мені важко, Ти дієш у мені й служиш мені, щоб я міг здолати будь-яке негативне мислення, привівши його у відповідність із Твоїм.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon