Любите Бога? То коріться Йому

Любите Бога? То коріться Йому

Якщо Ви (справді) Мене любите, Мої заповіді зберігайте (й виконуйте їх)! —Іван 14:15, АМР

У наведеному вище вірші Ісус каже, що можемо продемонструвати свою любов по відношенню до Нього, корячись усьому, що Він нам каже, — Його велінням і настановам. Розмірковуючи про нашу здатність чути Божий голос, я хочу наголосити, що відмовся ми коритися Його наказам, і можемо забути про здатність чітко чути Його голос. І причина цьому — наше заплямоване непокорою сумління. Без чистого сумління неможливо мати віри й довіряти Богові (див. 1 Івана 3:20–24).

Життєві цілі християнина мають відрізнятися від життєвих цілей невіруючої людини. Ті, хто не служить Богові, жадають грошей, позиції в суспільстві, влади й матеріального достатку. Проте ми, християни, понад усе маємо прагнути підкорятися Богові й прославляти Його. Між іншим, багато років я відвідувала церкву й навіть не замислювалася про те, що ми повинні коритися Богові. Я виконувала релігійні формули, сподіваючись на те, що це допоможе мені догодити Богові, та ніяк не могла прийняти остаточного рішення щодня керуватися Його принципами у своєму житті.

Відкрийте своє серце для Бога й запросіть Святого Духа бути вашим Учителем. Робіть усе можливе для того, щоб підкорятися Його спонуканням, і, навіть упавши, попросіть у Нього пробачення, щоб почати все спочатку. Не марнуйте часу й енергії на відчуття провини, адже в Христі ми завжди маємо другий шанс. Вдавайтеся до молитви про те, щоб бути покірними Богові — вивчайте цю тему й активно прагніть цього щодня. Затямте, лише таким чином можна продемонструвати свою глибоку любов до Бога.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Хоч би як ми намагалися уникнути помилок, усі люди їх припускаються. Проте не відступаючи й не здаючись, ми досягнемо своєї мети.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon