Любіть свого ближнього, як самого себе

Бо ввесь Закон (і всі заповіді стосовно відносин між людьми) в однім слові містяться: Люби свого ближнього, як (ти любиш) самого себе! До Галатів 5:14, АМР

Господь бажає звертатися до нас стосовно багатьох різних моментів, але один із найважливіших — це наші стосунки з іншими людьми. Оскільки Бог сильно любить нас, ми теж повинні любити себе певною мірою, використовуючи здоровий глузд, — поважати себе й довіряти собі — щоб Його любов могла виливатися через нас на інших людей.

Якщо ви вже вирішили, що прагнете чути Божий голос, то почніть молитися про те, щоб Він регулярно звертався до вас, наділяючи мудрістю у стосунках із людьми. Останні є надзвичайно важливою складовою нашого життя. Тож виникни у нас із ними проблеми — і якість нашого життя суттєво погіршиться. Сьогодні вранці я молилася за свого чоловіка, питаючи в Бога, що такого я можу для нього зробити. І дуже скоро у мене з’явилася ідея: залишити йому на кухонному столі записку, яку він мав знайти, коли прийде на сніданок. У ній було сказано: “Доброго ранку, Дейве… Я КОХАЮ ТЕБЕ!!!” Я поставила під цими словами посмішку і свій підпис. Вірю, що ідея залишити йому записку була від Бога, а моя готовність зробити для чоловіка цю дрібницю лише покращить наші з ним стосунки.

Я закликаю вас молитися про свої стосунки з усіма, кого знаєте. Почніть по одному перелічувати цих людей, принагідно питаючи Бога, що ви можете зробити для покращення стосунків із ними. Зазвичай ми вважаємо, що лише інші люди мають робити щось для нас. Проте, почавши керуватися у своєму житті законом любові, ми навчимося більше піклуватися про оточуючих, аніж про самих себе.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Просіть Бога показати вам, як покращити свої стосунки з іншими людьми.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon