Майте Божий мир у серці — живіть нинішнім днем

Майте Божий мир у серці — живіть нинішнім днем

Це Я вам розповів, щоб мали ви мир у Мені. Страждання зазнаєте в світі, але будьте відважні: Я світ переміг! – Іван 16:33

Спокійному і мирному ставленню ціни не скласти. Це відношення людини, що каже: «Я довіряю Богові», яке може стати величезним свідоцтвом для оточуючих. Та, не вагаючись, можна сказати, що робота над подібним ставленням потребує часу, рішучості і великої кількості Божої благодаті.

Часто рівень стресу у нашому житті безпосередньо залежить від наших життєвих обставин. Стрес може виникати через постійну зайнятість, проблеми з фінансами або безуспішні спроби знайти спільну мову з коханою людиною. Щоб захистити себе від життєвого стресу, мусимо навчитися користуватися спокоєм і миром, що дав нам Ісус.

У свою чергу, один зі способів завжди мати мир у серці ― це навчитися «жити нинішнім днем». На жаль, можна витрачати багато часу на роздуми про минуле або хвилювання про те, що нас очікує у майбутньому… але ми не зможемо досягти чогось путнього у своєму житті, якщо тільки не зосередимо свої думки на тому, що відбувається з нами сьогодні.

За Біблією, Бог дає нам благодать на кожен прожитий нами день. Без найменшого сумніву я вірю, що Божа благодать ― це сила, яка підкріплює нас і робить спроможними виконати те, що маємо виконати. Бог щедро наділяє нас благодаттю, адже вона нам дійсно потрібна. Ми щодня повинні промовляти: «Бог дав мені нинішній день. Я веселитимуся і радітиму в ньому».

Навчившись цілком і повністю довіряти Богові «вже зараз, а не колись потім» і за потреби завжди приймати Його благодать, ви зможете стати по-справжньому мирною людиною ― а цьому, як я вже сказала раніше, ціни не скласти.


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я знаю, що Ти вже подолав усі перешкоди у моєму житті, тому прохаю Тебе, допоможи мені жити в мирі, який Ти пропонуєш мені. Покажи мені, як довіряти Тобі і «жити нинішнім днем».

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon