Майте правильні очікування

Майте правильні очікування

Тільки від Бога чекай у мовчанні, о душе моя, (і на Нього покладайся,) бо від Нього надія моя (й сподівання моє)! —Псалом 61:6, АМР

Божа сила вивільнюється у нашому житті, коли молимося з вірою і довіряємо Йому. Це стає можливим, бо наша віра догоджає Богові. Очікування, або сподівання — це одна з властивостей віри, що містить у собі один із різновидів сили: силу надії. Віра простягає руку в духовний світ, очікуючи від надприродної Божої сили чогось особливого — того, на що не здатна жодна людина на землі. Сумніви, з іншого боку, — це страх перед тим, що нічого доброго не відбудеться; сумніваючись, Богові не догодити; тож годі й очікувати, що Він благословить ваші сумніви й вагання. Ми втрачаємо силу й стаємо безпорадними, керуючись у житті відчуттям невпевненості й розчарування.

До речі, просто згадайте випадок, коли ви не були впевнені в тому, що Бог справді прийде вам на допомогу. Ваші молитви не були сповнені сили, хіба не так? А тепер пригадайте той час, коли ваше серце повністю довіряло Богові, і ви на ділі були твердо впевнені в тому, що Він вас не покине в біді. Молячись тоді, ви відчували, що ваші молитви сповнені неймовірної сили й влади, правда? Це і є сила надії, що проявляється під час молитви. Навіть попри те, що все йде не зовсім так, як ви сподівалися, довіряйте Богові. Не залишайте своєї віри в те, що Він знає найкращий для вас варіант. Відтак не припиняйте з надією очікувати від Нього великих чудес у своєму житті.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Очікуйте у своєму житті великих Божих чудес і знамень — моліться сміливо й упевнено.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon