Майте чутливе сумління

Майте чутливе сумління

Дух же ясно говорить, що в останні часи деякі відступлять від віри, прислухаючись до спокусливих духів та вчення бісів; говорячи в лицемірстві неправду, вони знищили власне сумління. —1 до Тимофія 4:1–2, УТТ

У наведеному вище уривку йдеться про людину, яка знищила, зпалила своє сумління. Обпалена ділянка перетворюється на шрам, і шкіра в цьому місці стає нечутливою і несприйнятливою. Те саме стосується “знищеного” людського сумління. Воно перетворюється на жорстке й задерев’яніле, бо стає неспроможним відчувати те, що має відчувати. Тривала непокора й душевний біль можуть зробити нас жорсткими, проте завдяки Божій благодаті ми спроможні змінитися. Тож завжди залишаймося ніжними й чутливими по відношенню до Бога, щоб бути в змозі негайно відчути, коли раптом завдаємо болю іншим людям або якимось чином не підкоряємося Йому.

Просіть Бога дати вам ніжне серце й добре сумління, щоб бути чутливими по відношенню до Нього й до того, що Він намагається вам сказати. Знаючи людей із затверділим серцем через пережитий біль або непокору по відношенню до Бога, почніть також за них молитися. Мати здатність швидко розрізняти, коли наша поведінка не догоджає Богові, — це прекрасно, адже завдяки ній ми можемо відразу ж попросити в Нього пробачення і негайно змінити своє поводження. Дякуйте Богові щоразу, коли відчуваєте Його докори. Почніть співпрацювати зі Святим Духом, аби ваше сумління постійно залишалося чутливим по відношенню до Нього. Нехай ваша молитва буде такою: “Батьку, я молюся за себе і всіх своїх родичів і близьких, які знищили своє сумління. Я прошу Тебе зробити все потрібне, аби ми не були жорсткими серцем. Будь ласка, пом’якши наші серця по відношенню до Тебе. Дай нам чутливість, що відгукується на Твої спонукання. Дозволь негайно відчувати, коли щось промовляєш до нас або наказуєш нам робити. В ім’я Ісуса, амінь”.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Будьте твердими й непохитними у прийнятті рішень, майте ніжне й чутливе серце.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon