Менше говоріть — більше дійте

Менше говоріть — більше дійте

Перебувайте в Мені, а Я (пробуватиму) в вас! (Живіть в Мені, а Я житиму у серці вас.) Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині (й не буде до неї приєднана), так і ви, як в Мені перебувати не будете. —Іван 15:4, АМР

Що більше ми розвиваємо свої стосунки з Богом, то більше відчуваємо радість і захоплення — а це дуже добре. Однак ми повинні бути в змозі показати іншим людям щось більше, ніж просте захоплення; вони мають побачити в нашому житті реальні переміни й добрі плоди.

Апостол Павло сказав, що наше життя має бути як живий лист, якого інші люди зможуть з легкістю прочитати (див. 2 до Коринтян 3:3). Інакше кажучи, наша поведінка говорить голосніше за наші слова чи емоції. Повірте, за останні кілька років я усвідомила, що ентузіазм і завзяття потрібно врівноважувати терпінням, добротою, лагідністю, добрими манерами й готовністю допомагати людям. Наші дії справді говорять голосніше за наші слова. Звичайно, ми повинні розповідати людям про Ісуса, адже слова, які промовляються правильного часу, можуть бути дуже корисними, але справжні християни пізнаються по їхніх плодах — не по словах.

Що більше часу ви проводите з Богом, то більший і “добріший” плід матимете у своєму житті внаслідок цих стосунків. Саме добрі плоди приносять славу Богові і є найбільш помітними для людей. У мене є кілька знайомих, яких я намагалася переконати у своїй переміні, попри їхнє невір’я. Однак пізніше, коли, потребуючи допомоги, вони її отримали від мене, то усвідомили: щось-таки Бог зробив у її житті. Досить важко сперечатися з добрими плодами, адже вони є незаперечним доказом факту — ми є тими, за кого себе видаємо. Тож я наполегливо раджу вам завжди пильнувати щодо свого ставлення до інших людей.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Скоріш за все, сьогодні ви зустрінетеся з великою кількістю людей. Отож зробіть усе можливе для того, аби ваша зустріч із ними залишила посмішку на їхньому обличчі!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon