Менше говоріть — більше слухайте

Менше говоріть — більше слухайте

Хто слова свої стримує, той має пізнання, і холоднокровний — то розумна людина. —Приповісті 17:27

Власне зараз хочу нагати про те, що писала в попередніх главах: для того, щоб почути голос Бога, слід навчитися слухати. Інколи ми так багато говоримо, що просто не можемо почути того, що Господь намагається нам сказати. Також, неуважно слухаючи людей, ми можемо пропустити щось важливе з того, що вони нам кажуть. Тож вкотре хочу наголосити, що, навчившись дисциплінувати себе, зберігати спокій і тишу, ми неодмінно почуємо все, що Бог хоче нам сказати. Нещодавно моя донька Сандра розповіла мені, як днями після молитви просто вирішила посидіти в тиші кілька хвилин і спитати в Бога, чи не хоче Він щось їй сказати, перш ніж вона візьметься за свої справи. І тут вона чітко відчула Боже звернення: “Йди з миром; Я завжди з тобою поруч!” Сандру дуже втішила ця думка. Та особливо вона принесла їй розраду й заспокоєння впродовж кількох наступних днів, коли їй довелося зіткнутися з певними несподіваними, неприємними обставинами. Слово, Богом дане Сандрі, підкріпило її віру й допомогло встояти — не похитнутися, а залишатися спокійною під час випробувань.

Отож наголошу, що, не слухаючи, ми ніколи нічого не почуємо. Дайте Богові можливість регулярно звертатися до вас. Вдавшись до молитви, вам не треба постійно розмовляти. Говоріть стисло, і тоді ви станете мудрою Божою людиною.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ви маєте один рот і два вуха, а це означає, що Господь бажає, аби ви слухали вдвічі більше, ніж говорите.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon